dostawa  Darmowa dostawa powyżej 99zł!    

WŁASNE LABORATORIUM

Własne laboratorium, wypracowane procesy technologiczne, nieskończone możliwości kolorystyczne oraz bogata gama kosmetyczna sprawia, że dostarczamy naszym Klientkom produkty zgodne z ich oczekiwaniami i potrzebami.

        

Jesteśmy rodzinną firmą z ponad 40-letnią tradycją i doświadczeniem specjalizującą się w produkcji kosmetyków do makijażu. Jako jedna z nielicznych firm w Krakowie posiadamy własne laboratoria badawczo – rozwojowe wyodrębnione w strukturze organizacyjnej firmy. Nasi doświadczeni specjaliści samodzielnie opracowują oryginalne receptury wykorzystując własną wiedzę oraz obowiązujące i przyszłe trendy kosmetyczne. Tworzymy, testujemy, wdrażamy nowe receptury kosmetyczne, badamy i kontrolujemy oraz udoskonalamy technologie produkcyjne.

    

Od pierwszych etapów powstawania produktu nasi pracownicy czuwają nad ich jakością i bezpieczeństwem. Wszystkie nasze produkty poddawane są testom laboratoryjnym i aplikacyjnym, badaniom dermatologicznym i mikrobiologicznym. Współpracujemy z licznymi laboratoriami zewnętrznymi, aby zapewnić jak bezpieczne kosmetyki o najlepszej i najwyższej jakość.

Kochamy zwierzęta, respektujemy przepisy prawa, dlatego nasze produkty są całkowicie "Cruelty free", tego również wymagamy od naszych partnerów i dostawców.

Tworząc receptury kosmetyczne zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo kosmetyków stosując procedury zgodne z wymaganiami Dobrej Praktyki Wytwarzania (Good Manufacturing Practice). Zaopatrujemy się tylko i wyłącznie u renomowanych dostawców surowców gwarantujących dostawy o ustabilizowanym i zgodnym z naszymi oczekiwaniami wysokim poziomie jakości. Ponadto sukcesywnie w naszych produktach ograniczamy stosowanie substancji alergizujących. Wiarygodność produktu i dotrzymywanie obietnic złożonych klientowi to motto w naszej codziennej pracy

Wykorzystując własny potencjał technologiczny, z pełnym zaangażowaniem oraz pasją tworzymy kosmetyki o wysokiej jakości oraz innowacyjnych recepturach zamknięte w estetycznych, kobiecych opakowaniach.