dostawa Darmowa dostawa powyżej 99zł!                          Rozświetlacz DIAMONDS gratis powyżej 59 zł!

WŁASNE LABORATORIUM

Własne laboratorium, wypracowane procesy technologiczne, nieskończone możliwości kolorystyczne oraz bogata gama kosmetyczna sprawia, że dostarczamy naszym Klientkom produkty zgodne z ich oczekiwaniami i potrzebami.

        

Jesteśmy rodzinną firmą z ponad 40-letnią tradycją i doświadczeniem specjalizującą się w produkcji kosmetyków do makijażu. Jako jedna z nielicznych firm w Krakowie posiadamy własne laboratoria badawczo – rozwojowe wyodrębnione w strukturze organizacyjnej firmy. Nasi doświadczeni specjaliści samodzielnie opracowują oryginalne receptury wykorzystując własną wiedzę oraz obowiązujące i przyszłe trendy kosmetyczne. Tworzymy, testujemy, wdrażamy nowe receptury kosmetyczne, badamy i kontrolujemy oraz udoskonalamy technologie produkcyjne.

    

Od pierwszych etapów powstawania produktu nasi pracownicy czuwają nad ich jakością i bezpieczeństwem. Wszystkie nasze produkty poddawane są testom laboratoryjnym i aplikacyjnym, badaniom dermatologicznym i mikrobiologicznym. Współpracujemy z licznymi laboratoriami zewnętrznymi, aby zapewnić jak bezpieczne kosmetyki o najlepszej i najwyższej jakość.

Kochamy zwierzęta, respektujemy przepisy prawa, dlatego nasze produkty są całkowicie "Cruelty free", tego również wymagamy od naszych partnerów i dostawców.

Tworząc receptury kosmetyczne zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo kosmetyków stosując procedury zgodne z wymaganiami Dobrej Praktyki Wytwarzania (Good Manufacturing Practice). Zaopatrujemy się tylko i wyłącznie u renomowanych dostawców surowców gwarantujących dostawy o ustabilizowanym i zgodnym z naszymi oczekiwaniami wysokim poziomie jakości. Ponadto sukcesywnie w naszych produktach ograniczamy stosowanie substancji alergizujących. Wiarygodność produktu i dotrzymywanie obietnic złożonych klientowi to motto w naszej codziennej pracy

Wykorzystując własny potencjał technologiczny, z pełnym zaangażowaniem oraz pasją tworzymy kosmetyki o wysokiej jakości oraz innowacyjnych recepturach zamknięte w estetycznych, kobiecych opakowaniach.