dostawa Darmowa dostawa powyżej 99zł!

O firmie

"Zadowolenie klientów traktujemy, jako miarę jakości naszych wyrobów oraz motywację do dalszego rozwoju."

Jesteśmy polską firmą z ponad 40-letnim doświadczeniem specjalizującą się w produkcji kosmetyków do makijażu.

Pracujemy z głębokim przekonaniem, że tworzone przez nas kosmetyki są gwarancją ponadczasowego, profesjonalnego makijażu.

 

Własne laboratorium
Jakość i bezpieczeństwo
Technologia i własna produkcja
Private label
 

Intensywnie pracujemy na wizerunek wiarygodnej marki i wiarygodnego producenta, który spełnia składane obietnice zarówno wśród klientów indywidualnych jak i partnerów biznesowych.

 

 

Posiadamy własną fabrykę produkcyjną, zmodernizowany park maszynowy oraz laboratorium badawczo-rozwojowe, które gwarantują kosmetyki do makijażu i pielęgnacji najwyższej jakości. Z sukcesem tworzymy zarówno produkty prasowane jaki i płynne, co sprawia, że nasza oferta jest bardzo rozbudowana. Ponad 95% produktów w ofercie to nasze autorskie receptury, a ponad 75% asortymentu HEAN to produkty wegańskie. Pozwoliło nam to znaleźć się w gronie kluczowych udziałowców w polskim rynku kosmetyków kolorowych. Systematycznie wprowadzamy na rynek nowości zgodne z obowiązującymi i przyszłymi trendami kosmetycznymi.

 

 

Konsekwentnie inwestujemy oraz rozwijamy nasze technologie, aby móc zagwarantować naszym klientom najwyższą jakość produktów. W szerokiej ofercie marki Hean znajdują się produkty oparte na innowacyjnych recepturach, a zespół wykwalifikowanych technologów nieustannie poszukuje nowych rozwiązań zgodnych z dynamicznie zmieniającymi się trendami na rynku kosmetycznym. Dzięki temu możemy zagwarantować Ci, że wybierając nasze produkty, dokonujesz najlepszego wyboru.

“Satysfakcja klienta to sukces całej firmy”

Co nas wyróżnia?
Doświadczenie
Idea
Doskonałe produkty