dostawa Darmowa dostawa powyżej 99zł!                          Rozświetlacz DIAMONDS gratis powyżej 59 zł!

Reklamacje/ zwroty

Reklamacje

 1. Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w przypadku stwierdzenia niezgodności dostarczonego towaru z umową:
  • w przypadku uszkodzeń fabrycznych
  • w przypadku uszkodzeń mechanicznych powstałych w trakcje dostawy pod warunkiem spisania protokołu szkodowego w obecności kuriera bądź listonosza.
  • w przypadku niezgodności towaru z zamówieniem
 2. Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w terminie 14 (czternastu) dni od daty jej otrzymania przez „HEAN” FABRYKA KOSMETYKÓW sp. z o.o. sp. k. W przypadku uznania reklamacji, reklamowany towar zostanie doprowadzony do stanu zgodnego z umową bądź zostanie wymieniony na nowy, ale nie inny w tej samej cenie. W przypadku braku możliwości naprawienia towaru lub wymiany na nowy klient otrzyma zwrot kosztów zakupu towaru wraz z kosztem pierwotnej dostawy.
 3. Nie stanowią podstawy reklamacji różnice w wyglądzie Towarów dostarczonych z zamówionymi, oglądanymi na stronie internetowej Sklepu, które to różnice mogą wynikać z innych ustawień (parametrów) monitora Klienta.

Odstąpienie od umowy - zwrot produktu

 1. Zgodnie z Ustawą z dnia 31.05.2014 roku o prawach konsumenta, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni (liczonym od momentu doręczenia przesyłki) odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów. Produkt musi zostać zwrócony w stanie niezmienionym.
 2. W przypadku odstąpienia od umowy klient zobowiązany jest do zwrotu zakupionego towaru w stanie niezmienionym i bez widocznych śladów jego użytkowania.
 3. Wraz z odsyłanymi produktami należy przesłać oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość na formularzu, którego wzór stanowi załącznik nr 2 do ustawy o prawach konsumenta (pobierz) i jednocześnie załącznik do niniejszego regulaminu.
 4. Koszty przesyłki zwrotnej pokrywa Klient. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek za pobraniem.
 5. Towar wraz ze stosownym oświadczeniem należy odesłać na adres:
  HEAN, ul. Mochnackiego 20, 30-652 Kraków z dopiskiem „reklamacja – internet”.
 6. Zwrot pieniędzy, za zwrócone zamówienie nastąpi w terminie 14 dni na rachunek bankowy podany przez Klienta.